O nas

Sprzedaż elementów hydrauliki siłowej

Początki Megahydral PHU sięgają 1997 roku. Firma jest bezpośrednią kontynuacją i rozszerzeniem działalności sklepu firmowego PZL-Hydral S.A. Od początku naszego istnienia podstawę naszej działalności stanowi sprzedaż elementów hydrauliki siłowej, czyli takich urządzeń jak pompy zębate i tłoczkowe, siłowniki hydrauliczne, zawory czy rozdzielacze elektryczne. W ofercie posiadamy również silniki hydrauliczne, złącza i przewody czy manometry. Jesteśmy przedstawicielami takich firm jak WPH-WROCŁAW, HYDROTOR TUCHOLA, PZL-SĘDZISZÓW, PONAR WADOWICE czy WARYŃSKI ORIGIN. Nasza oferta to produkty takich firm zachodnich jak BOSCH-REXROTH, ORSTA, SAUER-DANFOSS, PARKER, DENISON, CASAPPA czy MARZOCCHI, a także zamienniki produkcji włoskiej i bułgarskiej.

Producent zespołów pompowych i zasilaczy hydraulicznych

Z czasem rozwinęliśmy naszą działalność o warsztat, w którym podejmujemy się produkcji nowoczesnych zespołów pompowych oraz zasilaczy hydraulicznych. Do zadań warsztatu należy również projektowanie całych układów hydraulicznych, przeznaczonych do szerokiego zastosowania w przemyśle i usługach. Odbiorcy naszych produktów to firmy przemysłu ciężkiego, branży górniczej, producenci betonów oraz elementów betonowych, tworzyw sztucznych i wielu innych. Zajmujemy się również remontem i serwisem pomp hydraulicznych.

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy w naszym punkcie, który znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Bierutowskiej 8, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a także wysyłkowo. Dla stałych odbiorców mamy specjalne rabaty oraz inne korzystne formy płatności.

Zapraszamy serdecznie do współpracy – gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Z poważaniem

Jerzy Szuszkiewicz, Tomasz Szuszkiewicz

„MEGAHYDRAL” P.H.U., 51-317 WROCŁAW, ul. Bierutowska 8,