Siłowniki hydrauliczne to urządzenia wykorzystywane w rozmaitych układach hydraulicznych. Ich zasada działania oparta jest na wytwarzaniu energii mechanicznej za pomocą płynu znajdującego się pod ciśnieniem. Za tę energię odpowiadają odpowiednio dobrane pompy hydrauliczne.

Efektem tego jest to, że ciecz pod ciśnieniem jest w stanie wprawić w ruch różnorodne elementy inżynieryjne wykorzystywane w branży przemysłowej, budowlanej czy motoryzacyjnej. Siłowniki hydrauliczne generują moc, która jest niezbędna do realizacji wielu zadań, w których niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych maszyn. Na rynku można znaleźć zarówno siłowniki jednostronnego, jak i dwustronnego działania. W zależności od wymogów zastosowania można dobrać odpowiedni model.

Siłowniki hydrauliczne, jakie mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie to mechanizmy standardowe, produkowane zgodnie z katalogami, ale również i specjalne modele, czyli wykonane na indywidualne zamówienie Klienta. Charakteryzują się one nietypowymi parametrami, przeznaczonymi do konkretnych zastosowań. Jeśli siłownik hydrauliczny wykonany jest precyzyjnie, to stanowi gwarancję bezproblemowego działania każdego urządzenia i sprzętu. Zakres ciśnień, jaki oferuje taki siłownik, dostosuje się do każdych warunków. Oferta firmy Megahydral obejmuje modele z różnymi mocowaniami, za pomocą ucha wahliwego oraz przegubowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4