Pompy zębate olejowe to jeden z oferowanych przez nas rodzajów pomp hydraulicznych. Są one dostosowane do tłoczenia oleju hydraulicznego, ewentualnie innych cieczy niekorozyjnych o lepkości zbliżonej do lepkości olei hydraulicznych. Trzeba pamiętać o tym, że pompa zębata olejowa, którą tłoczy się ciecze inne niż olej łatwo ulega uszkodzeniu. Należy wziąć to pod uwagę w trakcie jej użytkowania, aby uniknąć awarii.

Głównymi zaletami, jakie wyróżniają pompy zębate renomowanych firm, jest ich duża wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli planują Państwo zakup tego typu urządzenia, zapraszamy do skorzystania z porady pracowników firmy Megahydral z Wrocławia. Dzięki temu zyskacie Państwo pewność, że nabyty sprzęt spełni wszelkie oczekiwania.

Dobrze dobrane i dostosowane do indywidualnych potrzeb pompy zębate hydrauliczne pomogą sprostać różnego rodzaju wyzwaniom związanym z hydrauliką siłową. Wykonane z wysokiej jakości materiałów urządzenia o zazębieniu zewnętrznym lub wewnętrznym mogą być wykorzystywane w każdych, nawet najcięższych warunkach. Polecamy również nasze pompy tłoczkowe i łopatkowe oraz inne produkty z dziedziny hydrauliki siłowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8