O firmie

Firma Megahydral P.H.U. rozpoczęła swoją działalność w 1997r. jako bezpośrednia kontynuacja sklepu firmowego PZL-Hydral S.A. Od samego początku, podstawą naszej działalności jest sprzedaż elementów hydrauliki siłowej takich jak: siłowniki, zawory, pompy zębate i tłoczkowe, silniki hydrauliczne, rozdzielacze elektryczne i ręczne, złącza i przewody, manometry i wiele innych. Jesteśmy przedstawicielami takich firma jak WPH-WROCŁAW, HYDROTOR TUCHOLA, PZL-SĘDZISZÓW, PONAR WADOWICE i WARYŃSKI ORIGIN. W ofercie posiadamy wyroby firm zachodnich BOSCH-REXROTH, ORSTA, SAUER-DANFOSS, PARKER, DENISON, CASAPPA, MARZOCCHI. Oferujemy również zamienniki bułgarskie i włoskie.

Rozszerzeniem naszej działalności jest produkcja zespołów pompowych i zasilaczy hydraulicznych. Projektujemy również całe układy hydrauliczne. Odbiorcami naszych wyrobów jest wiele firm przemysłu ciężkiego, górnictwo, producenci betonów i elementów betonowych, producenci tworzyw sztucznych itp. Przeprowadzamy również remonty pomp hydraulicznych.

Sprzedaż prowadzimy zarówno w naszym punkcie we Wrocławiu przy
ul. Bierutowskiej 8 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00, jak i wysyłkowo. Stałym odbiorcom proponujemy rabaty oraz korzystne formy płatności.

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Z poważaniem,
Jerzy Szuszkiewicz, Mariusz Walczak