Hydraulika siłowa – Wrocław


O firmie

Firma Megahydral P.H.U. rozpoczęła swoją działalność w 1997 r. Jest ona bezpośrednią kontynuacją sklepu firmowego PZL-Hydral S.A.

Od samego początku podstawą naszej działalności jest sprzedaż elementów hydrauliki siłowej, takich jak: pompy zębate i tłoczkowe, siłowniki hydrauliczne, zawory, silniki hydrauliczne, rozdzielacze elektryczne i ręczne, złącza i przewody, manometry oraz wiele innych. Jesteśmy przedstawicielami takich firm jak: WPH-WROCŁAW, HYDROTOR TUCHOLA, PZL-SĘDZISZÓW, PONAR WADOWICE i WARYŃSKI ORIGIN. W ofercie mamy wyroby firm zachodnich: BOSCH-REXROTH, ORSTA, SAUER-DANFOSS, PARKER, DENISON, CASAPPA, MARZOCCHI. Oferujemy również zamienniki bułgarskie i włoskie.

Rozszerzeniem naszej działalności handlowej jest również produkcja. W naszym warsztacie powstają nowoczesne zespoły pompowe i zasilacze hydrauliczne. Projektujemy również całe układy hydrauliczne. Hydraulika siłowa ma bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle i usługach. Odbiorcami naszych wyrobów jest więc wiele firm przemysłu ciężkiego, górnictwo, producenci betonów i elementów betonowych, producenci tworzyw sztucznych itp. Remontujemy również pompy hydrauliczne.

Sprzedaż prowadzimy zarówno w naszym punkcie we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 8 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00, jak i wysyłkowo. Stałym odbiorcom proponujemy rabaty oraz korzystne formy płatności.

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę.

Z poważaniem

Jerzy Szuszkiewicz, Mariusz Walczak