Hydraulika siłowa – oferta


Pompy hydrauliczne, silniki, siłowniki i inne urządzenia zaliczane do kategorii hydrauliki siłowej to produkty, które firma Megahydral oferuje internetowym swoim Klientom. O instalacjach hydraulicznych wiemy wszystko. Dlatego dobieramy najlepsze produkty niezawodnych wytwórców. Oferujemy również sprawdzone w praktyce i cenione na rynku zamienniki. Dzięki dużej rozpiętości parametrów naszych produktów bez problemu dobierzecie Państwo odpowiednie pompy łopatkowe, złącza hydrauliczne czy zasilacze stacjonarne.

W ofercie znajdą Państwo pompy hydrauliczne tłoczkowe, łopatkowe i zębate, ale również silniki gerotorowe, zawory zwrotne, ciśnieniowe i sterujące przepływem, filtry oraz zasilacze hydrauliczne gwarantujące bezproblemowe działanie sprzętu. Proponowane produkty pochodzą z wiarygodnych, sprawdzonych źródeł i cechują się najwyższą jakością.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego niezmiennie dbamy o to, aby podwyższać standardy obsługi i poszerzać ofertę sprzedawanego asortymentu. Specjaliści pracujący w firmie Megahydral to wykwalifikowani fachowcy, którzy wiedzą wszystko o pompach hydraulicznych – mogą mieć Państwo pewność, że uzyskane od nich informacje będą rzetelne i przydatne. Na zlecenie wykonujemy projekty i budujemy zespoły pompujące. Remontujemy też pompy hydrauliczne.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami górniczymi. Kierunkiem naszych działań jest przemysł ciężki oraz firmy wytwarzające różnego rodzaju tworzywa. Polecamy usługi i produkty oferowane przez Megahydral – elementy hydrauliki siłowej to nasza specjalność.